Frequenzumrichter-Motor JS-SD400A-0400-112M-4
Produktinformasjon "Frequenzumrichter-Motor JS-SD400A-0400-112M-4"
Frekvensomformer, 3x 400V, SMARTdrive med elektromotor, 4,0 kW
Elektromotor
effekt=4,0 kW, turtall=4 polet, aksel=28 x 60 mm, totalvekt=39,0 kg,
design=B3, inngangsspenning=3 x 400 V- 50 Hz, 3 x 460 V- 60 Hz (± 5 % i henhold til VDE 0530),
frekvens=50/60 Hertz, Lakkering=RAL 5010 (gentianablått), kapslingsgrad=IP55,
temperaturføler=3 x PTC-termistorer, plassering av koblingsboks=øverst, hus=trykkstøpt aluminium,
Frekvensomformer
Effekt=4,0 kW, størrelse=J1, inngangsspenning=3 x 400 V +10 % (trefase), inngangsfrekvens=50/60 Hz,
utgangsfrekvens=0-650 Hz, EMC-filter=C3, beskyttelsesklasse=IP66, dimensjoner=ca. 270 mm x 190 mm x 165 mm,
display=4-linjers klartekst-LCD. Ideelt reguleringsområde=5 - 60 Hz, med konstant nominelt dreiemoment, (under 30 Hz
kreves en ekstern vifte for kjøling).
Valgfritt med montert vifte for tvungen kjøling. Vennligst velg reguleringsområde.
Produktinformasjon
Intelligente AUTOTUNING-funksjoner for rask og enkel igangkjøring. Robust design, helt metallhus,
Parameterkopieringspinne tilgjengelig. Kompatibel med globalt gjeldende standarder.
Programmering
ved levering. Hvis det er behov for ytterligere parametrisering, tilbyr vi dette justeringsarbeidet
Viktige merk
nader
Alle produktbilder er uforpliktende eksempler!
Kontrollområde: ca. 140 til 1630 o/min
Ytelse: 4,0 kW
Akseldiameter: 28 mm
Design: B3
Spenning: 3 x 400 V
Serie: SMARTdrive SD400 0,55kW - 11,0kW
Egenskaper "Frequenzumrichter-Motor JS-SD400A-0400-112M-4"
Ytelse: 4,0 kW
Akseldiameter: 28 mm
Design: B3
Spenning: 3 x 400 V