CMRV075/040 DC100, 12 V, 0,14 kW, 3,2 o/min, IP66 snekkegearmotor
Produktinformasjon "CMRV075/040 DC100, 12 V, 0,14 kW, 3,2 o/min, IP66 snekkegearmotor"
Dobbelt snekkegear med DC-motor, IP66, effekt=0,14 kW, hastighet=3,2 o/min
Spenning=1 x 12 Volt, beskyttelsesklasse=girkasse IP55, motor IP66, strømforbruk=12 V/16,8 A,
Driftsmodus=S2 (korttidsdrift), hulaksel=28 mm, motorturtall=2 polet, utvekslingsforhold (i)=900,
Dreiemoment=195 Nm, servicefaktor (f.s.)=1,0, tilkobling=utgangskabel (1 m), vekt=16,5 kg.
En ekstern hastighetsregulering er tilgjengelig som tilleggsutstyr.
Girmotoren kan brukes i begge rotasjonsretninger og leveres med oljefylling.
I henhold til VDE 0105 og IEC 364 må alt arbeid på den elektriske drivenheten kun utføres av kvalifisert personell.
Fra girkassestørrelse 110 må også monteringsposisjonen spesifiseres.
Alle produktbilder er uforpliktende eksempler!
| Dreiemoment: | 51 til 100 Nm |
|---|---|
| Ytelse: | 0,14 kW |
| Hastighet: | 1 til 4,9 o/min |
| Akseldiameter: | 28 mm |
| Design: | Dobbelt snekkegir |
| Spenning: | 12 V DC |
| Beskyttelsesklasse: | IP66 |
| Serie: | CMRV-Serie |
| Dreiemoment: | 51 til 100 Nm |
|---|---|
| Ytelse: | 0,14 kW |
| Hastighet: | 1 til 4,9 o/min |
| Akseldiameter: | 28 mm |
| Design: | Dobbelt snekkegir |
| Spenning: | 12 V DC |
| Beskyttelsesklasse: | IP66 |
| Serie: | CMRV-Serie |