CMRV090/040 DC100, 12 V, 0,14 kW, 1,8 o/min, IP40 snekkegearmotor
Produktinformasjon "CMRV090/040 DC100, 12 V, 0,14 kW, 1,8 o/min, IP40 snekkegearmotor"
Dobbelt snekkegear med DC-motor, IP40, effekt=0,14 kW, hastighet=1,8 o/min
Spenning=1 x 12 Volt, beskyttelsesklasse=girkasse IP55, motor IP40, strømforbruk=12 V/16,8 A,
Driftsmodus=S2 (korttidsdrift), hulaksel=35 mm, motorturtall=2 polet, utvekslingsforhold (i)=1500,
Dreiemoment=280 Nm, servicefaktor (f.s.)=1,0, tilkobling=utgangskabel (1 m), vekt=20,5 kg.
En ekstern hastighetsregulering er tilgjengelig som tilleggsutstyr.
Girmotoren kan brukes i begge rotasjonsretninger og leveres med oljefylling.
I henhold til VDE 0105 og IEC 364 må alt arbeid på den elektriske drivenheten kun utføres av kvalifisert personell.
Fra girkassestørrelse 110 må også monteringsposisjonen spesifiseres.
Alle produktbilder er uforpliktende eksempler!
| Dreiemoment: | 201 til 300 Nm |
|---|---|
| Ytelse: | 0,14 kW |
| Hastighet: | 1 til 4,9 o/min |
| Akseldiameter: | 35 mm |
| Design: | Dobbelt snekkegir |
| Spenning: | 12 V DC |
| Beskyttelsesklasse: | IP40 |
| Serie: | CMRV-Serie |
| Dreiemoment: | 201 til 300 Nm |
|---|---|
| Ytelse: | 0,14 kW |
| Hastighet: | 1 til 4,9 o/min |
| Akseldiameter: | 35 mm |
| Design: | Dobbelt snekkegir |
| Spenning: | 12 V DC |
| Beskyttelsesklasse: | IP40 |
| Serie: | CMRV-Serie |