CMRV090/040 DC180, 12 V, 0,25 kW, 4,6 o/min, IP66 snekkegearmotor
Produktinformasjon "CMRV090/040 DC180, 12 V, 0,25 kW, 4,6 o/min, IP66 snekkegearmotor"
Dobbelt snekkegear med DC-motor, IP66, effekt=0,25 kW, hastighet=4,6 o/min
Spenning=1 x 12 Volt, beskyttelsesklasse=girkasse IP55, motor IP66, strømforbruk=12 V/30,0 A,
Driftsmodus=S2 (korttidsdrift), hulaksel=35 mm, motorturtall=2 polet, utvekslingsforhold (i)=600,
Dreiemoment=366 Nm, servicefaktor (f.s.)=1,2, tilkobling=utgangskabel (1 m), vekt=22,5 kg.
En ekstern hastighetsregulering er tilgjengelig som tilleggsutstyr.
Girmotoren kan brukes i begge rotasjonsretninger og leveres med oljepåfylling.
I henhold til VDE 0105 og IEC 364 må alt arbeid på den elektriske drivenheten kun utføres av kvalifisert personell.
Fra girkassestørrelse 110 må også monteringsposisjonen spesifiseres.
Alle produktbilder er uforpliktende eksempler!
| Dreiemoment: | 301 til 400 Nm |
|---|---|
| Ytelse: | 0,25 kW |
| Hastighet: | 1 til 4,9 o/min |
| Akseldiameter: | 35 mm |
| Design: | Dobbelt snekkegir |
| Spenning: | 12 V DC |
| Beskyttelsesklasse: | IP66 |
| Serie: | CMRV-Serie |
| Dreiemoment: | 301 til 400 Nm |
|---|---|
| Ytelse: | 0,25 kW |
| Hastighet: | 1 til 4,9 o/min |
| Akseldiameter: | 35 mm |
| Design: | Dobbelt snekkegir |
| Spenning: | 12 V DC |
| Beskyttelsesklasse: | IP66 |
| Serie: | CMRV-Serie |