DV173-DC250-2-0,35 kW-32 o/min Parallellakslet girmotor
Produktinformasjon "DV173-DC250-2-0,35 kW-32 o/min Parallellakslet girmotor"
Parallellakselgirmotor med DC-motor, IP66, effekt=0,35 kW (S2-drift), turtall=32 o/min
Spenning=12 eller 24 volt DC, beskyttelsesklasse=girkasse IP55, motor IP66, strømforbruk=12 V/38,5 A, 24 V/20,5 A,
Driftsmodus=S2 (korttidsdrift), hulaksel=30 mm, motorturtall=2 polet, utvekslingsforhold (i)=91,25
Dreiemoment=109 Nm, servicefaktor (fs)=1,8, tilkobling=klemskrue, vekt=20,0 kg
Elektriske drivverket kun utføres av kvalifisert personell.
Alle produktbilder er uforpliktende eksempler! Med forbehold om tekniske endringer.
Vennligst velg ønsket monteringsposisjon og versjon ved bestilling!
Dreiemoment: 101 til 200 Nm
Ytelse: 0,35 kW
Hastighet: 11 til 50 o/min
Akseldiameter: 30 mm
Serie: D-Serie
Egenskaper "DV173-DC250-2-0,35 kW-32 o/min Parallellakslet girmotor"
Dreiemoment: 101 til 200 Nm
Ytelse: 0,35 kW
Hastighet: 11 til 50 o/min
Akseldiameter: 30 mm
Serie: D-Serie
Tilbehør
DC-motorstyring 40 A uten bryterboks
Hastighetsregulering for likestrømsmotorer PLN40-hastighetsreguleringen er egnet for likestrømsmotorer opp til 500 W/40 A.Det er mulig å velge mellom mange ulike reguleringsvarianter for likestrømsmotoren. Disse finner du i katalogen som kan lastes ned på. Mål: 146 mm x 177 mm x 34 mm DC-motorens inn-og utkoblingstider: - Akselerasjonstid: 0,5 - 10 sek- Retardasjonstid: 0,5 - 10 sek Alle produktbilder er uforpliktende eksempler! Med forbehold om tekniske endringer.
DC-motorstyring 20 A uten bryterboks
Hastighetsregulering for likestrømsmotorer PLN20-hastighetsregulatoren er egnet for likestrømsmotorer opp til 350 W / 20 A.Det er mulig å velge mellom et stort antall reguleringsvarianter for likestrømsmotoren. Disse finner du i katalogen som kan lastes ned på. motorens inn- og utkoblingstider: - Akselerasjonsrampe: 0,5 - 10 sek- Retardasjonsrampe: 0,5 - 10 sek Spesielle funksjoner: Romtemperatur: 0 °C / +40 °C (alarm under null) Mål: 146 mm x 177 mm x 34 mm OBS: Individuell elektrisk beskyttelse må utføres på stedet av spesialisert personell! Alle produktbilder er uforpliktende eksempler! Med forbehold om tekniske endringer.
DC-motorstyring 40 A med bryterboks
Hastighetsregulering for likestrømsmotorer i bryterboksen Ferdigkoblet DC-motorstyringsenhet med potensiometer (5-10 kΩ), venstre/høyre bryter og motorstyring montert i bryterboksen. Hastighetsreguleringen er egnet for likestrømsmotoreropptil 500 W / 40 A. Motorens inn- og utkoblingstider: - akselerasjonsrampe: 0,5 - 10 sek- retardasjonsrampe: 0,5 - 10 sek Spesielle funksjoner: Romtemperatur: 0 °C / +40 °C (alarm under null) Mål: 350 mm x 250 mm x 155 mmOBS: Individuell elektrisk beskyttelse må utføres på stedet av spesialisert personell! Alle produktbilder er uforpliktende eksempler! Med forbehold om tekniske endringer.
DC-motorstyring 20 A med bryterboks
Hastighetsregulering for likestrømsmotorer i bryterboksen Ferdigkoblet DC-motorstyringsenhet med potensiometer (5-10 kΩ), venstre/høyre bryter og motorstyring montert i bryterboksen. Hastighetsstyringen er egnet for likestrømsmotoreropp til 350 W / 20 A. Motorens inn- og utkoblingstider: - akselerasjonsrampe: 0,5 - 10 sek- retardasjonsrampe: 0,5 - 10 sek Spesielle funksjoner: Romtemperatur: 0 °C / +40 °C (alarm under null) Mål: 350 mm x 250 mm x 155 mmOBS: Individuell elektrisk beskyttelse må utføres på stedet av spesialisert personell! Alle produktbilder er uforpliktende eksempler! Med forbehold om tekniske endringer.
DV 17X- Utgangsflens som ekstrautstyr
Utgangsflens for flate girkasser DV172, DV173, DV174, DV175 og DV176 Ø 200 x 130 x 165 mm, B5 Alle produktbilder er uforpliktende eksempler! Med forbehold om tekniske endringer.
DV 17X- Utgangsflens som standard
Utgangsflens for flate girkasser DV172, DV173, DV174, DV175 og DV176 Ø 160 x 110 x 130 mm, B5 Alle produktbilder er uforpliktende eksempler! Med forbehold om tekniske endringer.
DV 17X- Utgående aksel
Utgangsaksel med kilesikring for flatgir DV172 og DV173, 30 x 60 mm Akselen er fastmontert og kan kun bestilles med girmotor. Alle produktbilder er uforpliktende eksempler! Med forbehold om tekniske endringer.