Frekvensomformer LS 0015H100-4COFN
Produktinformasjon "Frekvensomformer LS 0015H100-4COFN"
Frekvensomformer for pumpe-/viftedrift, 1,5 kW, 4A, 3x400V, IP20
Spesifikke funksjoner for pumper og vifter
- MMC-funksjon (styring av flere motorer)
- Timerfunksjon (tidshendelse: Sanntidsklokke)
- Strømningskompensasjon
- Jevn fylling
- Startakselerasjon og sluttakselerasjon Sluttakselerasjon
- Ventilnedkjøringsrampe
- Pumperengjøring
- Lastbalansering
- Brannmodus
- Energisparedisplay (amortiseringsteller)
- Boost, Wake-up-funksjon
- V/f-styring
- integrert BACnet-kommunikasjon
- LonWorks (valgfritt)
- kontrollpanel spesielt for pumper/ vifter
- integrert EMC-filter/ DC-reaktor
- side-by-side-installasjon
- mulighet for mellomliggende plate
- liten størrelse
- funksjon for overvåking av kondensator-/vifte-levetid
- Smart Copy-funksjon (flash drop, nedlasting av parametere og
av hovedoperativsystemet mulig uten spenning)
>
Ytelse: 1,5 kW
Spenning: 3 x 400 V
Beskyttelsesklasse: IP20
Serie: H100 - for pumper og vifter
Egenskaper "Frekvensomformer LS 0015H100-4COFN"
Ytelse: 1,5 kW
Spenning: 3 x 400 V
Beskyttelsesklasse: IP20
Tilbehør
Skjermet motortilkoblingskabel 4 x 1,5 mm²
EMC-optimalisert kabel mellom frekvensomformer og motor, lavkapasitans, dobbeltskjermet. skjerming består av en aluminiumslaminert folievikling kombinert med fortinnet kobberfletting. Tekniske data: Klassifisering ETIM 5: ETIM 5.0 Class-ID: EC000057ETIM 5.0 Class-Description: Power cablesKlassifisering ETIM 6: ETIM 6.0 Class-ID: EC000057ETIM 6.0 Class-Description: Power cablesCore Ident Code: Farget i henhold til HD 308 S2 VDE 0293-308Lederkonstruksjon: Fleksibel i henhold til VDE 0295 klasse 5/ IEC 60228 klasse 5Minste bøyeradius: Flyttes av og til: 15 x ytre diameterFast installert: 4 x ytre diameterMerkespenning: U0/U: 600/1000 VTestspenning: Kjerne/kjerne: 4 kVKjerne/skjerm: 4 kVTemperaturområde: Flyttes: -5°C til +70°CFast installert: -40 °C til +70 °CPVC-ytterkappe: transparentKabeldiameter ca. 11,4 mm Vennligst velg kabellengde. Kablene produseres etter kundens bestilling. Avbestilling eller tilbaketrekking fra kjøpet er utelukket! Med forbehold om tekniske endringer. Alle produktbilder er uforpliktende eksempler!
LS S100, IS7 LCD-kontrollpanel uten kabel
Potensiometer - 0-10KΩ
Kontrollkabel skjermet 7 x 1,0 mm²
Egnet for frekvensomformere CPR-ytelsesklasse: Eca, ledermateriale: Cu, blankLederklasse: Klasse 5=fintrådet, kjerneisolasjon: PVC TI1Kordelelement: kjerne, kappemateriale: PVC YM2Kappefarge: grå RAL 7001, flammehemming: VDE 0482-332-1-2/IEC 60332-1-2Maksimal tillatt ledertemperatur: 70 °CTillatt utvendig kabeltemperatur, fast: -40 - +70 °CTillatt utvendig kabeltemperatur, i bevegelse -5 - +70 °CBøyeradius, fast: 6 x Ø, bøyeradius, i bevegelse: 20 x ØMerkespenning Uo: 300 V, merkespenning U: 500 VKjernemerking: grønn-gul + sifreKabeldiameter ca. 10,1 mm Vennligst velg kabellengde og utstyr. Alle produktbilder er uforpliktende eksempler! Med forbehold om tekniske endringer.
LS S100 / IS7 / H100 USB-kabel
USB-kabel for S100 / IS7 / H100. (RJ45 > USB)
LS Smart Copier
Fotbryter med metallhus F1-AU0-10V
Nominell driftsspenning Ue 12-26 V DCUtnyttelseskategori DC-13 Ue /Ie 12-26 DC / 0,2 A iht. IEC/EN 60947-5-2Spenningsutgang (styreområde) 0-10 V DCKortslutningsvern Bryterelement permanent kortslutnings- og overbelastningssikkert Beskyttelsesklasse IIIM UB GND RL U-OUT U-OUT Hus i trykkstøpt aluminium; deksel i trykkstøpt aluminium Betjeningselementer Fotspak (PA) Miljø overbelastningssikker, intermitterendeBeskyttelsesklasse IIIM UB GND RL U-OUT U-OUT Hus i trykkstøpt aluminium; deksel i trykkstøpt aluminiumBetjeningselementer Fotspak (PA)Omgivelsestemperatur -30 °C til +80 °CKontakttype PNP NO-kontakt, innlærbar fra 0,1 - 5,9 mmKoblingskraft pedal ca. 10 N (pedalsenter)Mekanisk levetid 10 x 106 koblingssykluserKoblingsfrekvens maks. 50/min; festing 2 skruer M8Tilkoblingstype skrueforbindelser (M3,5)Antall tilkoblinger 4, ledertverrsnitt solid 0,5 - 1,5 mm2Snoet ledning med hylse 0,5 - 1,5 mm2, kabelinnføring 1 x M20 x 1,5Vekt ˜ 1,5 kg, beskyttelsesklasse IP65 i henhold til IEC/EN 60529 Tegning ID: Z030