LS 3150H100-4COFD frekvensomformer
Produktinformasjon "LS 3150H100-4COFD frekvensomformer"
Frekvensomformer for pumpe-/viftedrift, 315 kW, 613A, 3x400V, IP20
Spesifikke funksjoner for pumper og vifter
- MMC-funksjon (styring av flere motorer)
- Timerfunksjon (tidshendelse): Sanntidsklokke)
- Strømningskompensasjon
- Jevn fylling
- Startakselerasjon og sluttakselerasjon Sluttakselerasjon
- Ventilnedkjøringsrampe
- Pumperengjøring
- Lastbalansering
- Brannmodus
- Energisparedisplay (amortiseringsteller)
- Boost, Wake-up-funksjon
- V/f-styring
- integrert BACnet-kommunikasjon
- LonWorks (valgfritt)
- kontrollpanel spesielt for pumper/ vifter
- integrert EMC-filter/ DC-reaktor
- side-by-side-installasjon
- mulighet for mellomliggende plate
- liten størrelse
- funksjon for overvåking av kondensator-/vifte-levetid
- Smart Copy-funksjon (flash drop, nedlasting av parametere og
av hovedoperativsystemet mulig uten spenning)
>
Ytelse: 315 kW
Spenning: 3 x 400 V
Beskyttelsesklasse: IP20
Serie: H100 - for pumper og vifter
Egenskaper "LS 3150H100-4COFD frekvensomformer"
Ytelse: 315 kW
Spenning: 3 x 400 V