MV003-DC250-2, 24 V, 0,35 kW, 204 o/min, IP66 spiralformet girmotor
Produktinformasjon "MV003-DC250-2, 24 V, 0,35 kW, 204 o/min, IP66 spiralformet girmotor"
Tannhjulsgirmotor med likestrømsmotor, IP66, effekt=0,35 kW (S2-drift), turtall=204 o/min
Spenning=24 Volt DC, beskyttelsesklasse=girkasse IP55, motor IP66, strømforbruk=24V/20,5A,
Driftsmodus=S2 (korttidsdrift), aksel=20 mm x 40 mm, motorturtall=2 polet, utveksling (i)=14,67,
Dreiemoment=18,0 Nm, servicefaktor (fs)=4,0, tilkobling=klemmebolt, vekt=16,2 kg
Elektriske drivverket kun utføres av kvalifisert personell.
Alle produktbilder er uforpliktende eksempler! Med forbehold om tekniske endringer.
Vennligst velg ønsket monteringsposisjon og versjon ved bestilling!
Dreiemoment: 11 til 25 Nm
Ytelse: 0,35 kW
Hastighet: 201 til 300 o/min
Akseldiameter: 20 mm
Spenning: 24 V DC
Beskyttelsesklasse: IP66
Serie: M-Serie
Egenskaper "MV003-DC250-2, 24 V, 0,35 kW, 204 o/min, IP66 spiralformet girmotor"
Dreiemoment: 11 til 25 Nm
Ytelse: 0,35 kW
Hastighet: 201 til 300 o/min
Akseldiameter: 20 mm
Spenning: 24 V DC
Beskyttelsesklasse: IP66
Serie: M-Serie
Tilbehør
DC-motorstyring 20 A uten bryterboks
Hastighetsregulering for likestrømsmotorer PLN20-hastighetsregulatoren er egnet for likestrømsmotorer opp til 350 W / 20 A.Det er mulig å velge mellom et stort antall reguleringsvarianter for likestrømsmotoren. Disse finner du i katalogen som kan lastes ned på. motorens inn- og utkoblingstider: - Akselerasjonsrampe: 0,5 - 10 sek- Retardasjonsrampe: 0,5 - 10 sek Spesielle funksjoner: Romtemperatur: 0 °C / +40 °C (alarm under null) Mål: 146 mm x 177 mm x 34 mm OBS: Individuell elektrisk beskyttelse må utføres på stedet av spesialisert personell! Alle produktbilder er uforpliktende eksempler! Med forbehold om tekniske endringer.
DC-motorstyring 40 A uten bryterboks
Hastighetsregulering for likestrømsmotorer PLN40-hastighetsreguleringen er egnet for likestrømsmotorer opp til 500 W/40 A.Det er mulig å velge mellom mange ulike reguleringsvarianter for likestrømsmotoren. Disse finner du i katalogen som kan lastes ned på. Mål: 146 mm x 177 mm x 34 mm DC-motorens inn-og utkoblingstider: - Akselerasjonstid: 0,5 - 10 sek- Retardasjonstid: 0,5 - 10 sek Alle produktbilder er uforpliktende eksempler! Med forbehold om tekniske endringer.
DC-motorstyring 20 A med bryterboks
Hastighetsregulering for likestrømsmotorer i bryterboksen Ferdigkoblet DC-motorstyringsenhet med potensiometer (5-10 kΩ), venstre/høyre bryter og motorstyring montert i bryterboksen. Hastighetsstyringen er egnet for likestrømsmotoreropp til 350 W / 20 A. Motorens inn- og utkoblingstider: - akselerasjonsrampe: 0,5 - 10 sek- retardasjonsrampe: 0,5 - 10 sek Spesielle funksjoner: Romtemperatur: 0 °C / +40 °C (alarm under null) Mål: 350 mm x 250 mm x 155 mmOBS: Individuell elektrisk beskyttelse må utføres på stedet av spesialisert personell! Alle produktbilder er uforpliktende eksempler! Med forbehold om tekniske endringer.
DC-motorstyring 40 A med bryterboks
Hastighetsregulering for likestrømsmotorer i bryterboksen Ferdigkoblet DC-motorstyringsenhet med potensiometer (5-10 kΩ), venstre/høyre bryter og motorstyring montert i bryterboksen. Hastighetsreguleringen er egnet for likestrømsmotoreropptil 500 W / 40 A. Motorens inn- og utkoblingstider: - akselerasjonsrampe: 0,5 - 10 sek- retardasjonsrampe: 0,5 - 10 sek Spesielle funksjoner: Romtemperatur: 0 °C / +40 °C (alarm under null) Mål: 350 mm x 250 mm x 155 mmOBS: Individuell elektrisk beskyttelse må utføres på stedet av spesialisert personell! Alle produktbilder er uforpliktende eksempler! Med forbehold om tekniske endringer.